s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events 1.osa – Baasõpe. Praktiline õppeseminar “Keha süvateadvuse avamine.” Prenataalsete kogemuste mõju.

1.osa – Baasõpe. Praktiline õppeseminar “Keha süvateadvuse avamine.” Prenataalsete kogemuste mõju.

Oluline! Tegemist on baastaseme õppega, mis on eelduseks järgnevale, süvendatud õppetasemel osalemiseks. Kõik kes on läbinud Jaana ja/või ainult Yakir´i poolt juhitud, samateemalised töötoad, seminarid, koolimood või pilootprojektid, saavad automaatse eelduse, osaleda 2.osas – süvendatud õppes, 23.02-25.02.2024.

Süvendatud õppeseminari info leiad siit: https://minad.ee/events/keha-suvateadvuse-avamine-suvendatud-ope/

Esimesel õppeseminaril juhatame teid kehateadvuse erinevatele tasanditele. Need on väga peened tasandid, mida saab märgata, kasutades spetsiifilisi kogu keha praktikaid. Seetõttu on läbiviijad spetsiaalselt välja töötanud ja loonud erilised harjutused, kombineerides omavahel mitmeid meetodeid.

Kellele õppeseminar on mõeldud.

Töötuba sobib kõigile, kes soovivad töötada endaga sügavamatel tasanditel. Või terapeutidele, kes sooviksid olla rohkem häälestatud kliendi kehaprotsessidele, mida ei saa lihtsalt seletada või teemadele, mis vajavad spetsiifilisi lähenemisi varajase mälukogemuse tasandil.

Mida õpime.

Saate õppida kasutama keha-meele praktikaid ja kogeda kehateadvust omal nahal. Jälgides muutunud teadvuse seisundit kehatunnetustes, avaneb laiem pilt iseendast.  Kuna kehateadvus tekkis meie kõige varasemal eksistentsi ajal, ei piisa selle selgitamiseks sageli sõnadest.

Oma igapäevases harjumuspärases elus liigume ja tegutseme automaatselt. Me “harjume” oma mustritega ja võtame seda kui “see olen mina, selline ma olen”, nagu see on minuga “alati” olnud. Ja nii võime leida end tegemas asju, mis ei ole meie elus kasulikud. Näiteks kalduvus suruda oma hambad tihedalt kokku, ilma seda märkamata või tõsta õlgu. Isegi lihtsalt see, kuidas me istume või kõnnime. Mitte sellepärast, et me tunneme end mugavalt, vaid pigem sellepärast, et meil on kehas impulsid “mis” juhendavad meid nii tegema.

Kehamustreid jälgides õpime selle koodi ja tegevust, paljastades alateadliku käitumise. Siinkohal tekib vajadus pääseda ligi keha süvateadvusele, et tuua see kõik teadvusse.  Mistõttu on selle kogemusliku töötoa eesmärk keskenduda nende sügavalt sissejuurdunud, peenete alateadlike impulsside ja struktuuride lugemisele ja tunnetamisele kehas. Kuigi need on peened, moodustavad need struktuuri, kuidas me oma keha tajume ja kasutame, kuidas me tunneme ja reageerime. Kui kehateadvus on paljastatud, saame astuda samme muutuse suunas. 

Õppeseminari juhendavad:

Yakir Elkayam Iisraelist ja Jaana Saar Eestist. Mõlemad väga kogenud terapeudid üle 11-aastase praktika, mõlemad oma kliinikutes. Nad kohtusid Yakir´i töötoas Eestis ja kuna teemad hõlmasid samade huvide erinevaid otsi, siis hakkas see kõik kujunema uueks suunaks. Nii on nad aasta jooksul juhendanud koos mitmeid projekte ja arendanud oma tööstiili, erinevate meetoditega kokku pandult – kehapsühhoteraapia, konstellatsioonid, kehatöö, psühhoteraapia ja mindfulness. Ja nende laialdased kogemused teraapiatöös, on andnud neile oskused seda kõike turvaliselt ja hoitult läbi viia.

Oluline info osalemiseks:

  • Toimumisaeg: 26.jaanuar.2024 kell 14:00-20:00 / 27.jaanuar kell 10:00-18:00 / 28.jaanuar kell 9:00-17:00
  • Toimumiskoht: Hotell Dzingel: https://dzingel.ee/
  • Osalemishinna ja tasumiskorra kohta saab infot: info@teadlikmina.ee
  • Registreerumine: info@teadlikmina.ee

Ettevalmistus.

Palun tulge väga mugavate riietega, et saaksite vabalt liikuda ja keha täpsemalt tunnetada. Võtke kaasa oma märkmikud, kuid olge teadlik, et enamasti olete harjutustes, sest see on ainus viis seda teemat õppida.

Kuupäev

jaan. 26 - 28 2024
Expired!

Asukoht

Hotell Dzingel
Männiku tee 89, Tallinn
Veebileht
https://dzingel.ee/