s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Veebikonstellatsioon “Üks töö, kõigile osalejatele korraga”

Veebikonstellatsioon “Üks töö, kõigile osalejatele korraga”

 
 

Kas teadsid, et on olemas konstellatsiooniformaat, kus tehakse korraga üks töö kõigile osalejatele?

Ja veelgi enam, teeme seda üle videosilla. Tahad tulla uudistama, kogema ja proovima kuidas see toimib? Registreeri ja osta oma osalus siin: https://fienta.com/et/veebikonstellatsioon-9-12-21

Osaleda saad ükskõik kus elad või millises riigis asud. Oluline on hea interentiühendus.

Kust veebikonstellatsiooni idee pärineb?

Osalesin kevadel rahvusvahelisel konstellööride 3 päevasel, väga intensiivsel kongressil, mida korraldas Jan Jackob Stam. Algas vara hommikul ja lõppes hilisõhtul. Programmis osalesid tuntud ja kõrgel tasemel konstellöörid üle maailma. Kõik seminarid, harjutused, praktikad ja grupitööd toimusid videosillal ning konstellatsioonivõtmes.

Minu isiklik kogemus.

Minu suureks üllatuseks toimisid need suurepäraselt. Ja sellest tegin järelduse, et ei ole oluline distants, kas tunneme teine teist või mitte, kui avatus ja valmidus on olemas, liigub info sama hästi kui silmast silma kohtudes või ühes ruumis viibides. Teatud juhtudel oli tajuda, et osaliselt liikus info isegi puhtamal kujul. Oletan, et see võis tuleneda asjaolust, et ruumis ei olnud teisi inimesi ja esindaja sai keskenduda aistingutele, mis tema kaudu ilmsiks tahtsid tulla.

Järeldus.

Toona panin märkmetesse kirja nii: „VAU! Seda katsetan Minade Laager 11´s.“ Mis iganes põhjustel, see jäi katsetamata. Kuid viimases 12´s Minade Laagris tegin ma selle teoks ja taaskord VAU! Suur osa osalejatest olid samuti üllatunud, et kuidas see võimalik on. See toimis!

Mis veebikonstellatsiooni töötoas toimuma hakkab?

Antud formaat, mida hakkame tegema, olen veidi kohendanud, kuid idee jääb samaks. Minu Stuudiosse tulevad 3-4 esindajat, nad on äratuntavalt tähistatud, et oleks lihtsam jälgida. Iga esindaja esindab kindlat elementi. Mis elemendid need on, sellest räägime juba siis kui alustame. Elemendid liiguvad väljal intuitiivselt. Mina teen vahepeal stopp-kaadreid ja küsitlen esindajaid. Sinu ülesandest räägin lähemalt juba töötoa alguses.

Korralduslik info:

  • Veebikonstellatsioon toimub 9.12.2021 kell 11:00-13:00, zoomi keskkonnas
  • Zoomilingi saad e-kirjaga peale registreerumist ja osaluse tasumist. Zoomi pääseb sisse 15min ennem.
    Hilinemisel juhendeid uuesti üle ei korda, sest läheme päris ruttu protsessi ja jutuajamised, tagasiside ja kogemuse jagamise, jätame lõppu.
  • Täpse info ettevalmistuseks, tuleb e-mailile registreerunud osalejatele.
  • Järelvaatamine on avatud 48h, et saaksid rahulikult teha märkmeid ja pause, et kaardistada sulle kõnekaid asendiplaane.
  • Veebikonstellatsioonis osalemise hind on: 20€
    PS! Kui sündmusele ei ilmu, osalustasu ei tagastata. Registreerununa saad aga järelvaatamise lingi, mis on avatud 48h jooksul.
  • Osalemiseks osta pilet siin: https://fienta.com/et/veebikonstellatsioon-9-12-21

Sündmust viib läbi Jaana Saar – rahvuvaheliselt sertifitseeritud keha- ja psühhoterapeut, struktuur-süsteemne konstellöör ehk süsteemsed fenomenoloogilised lahendused, Eestis ainuke psühhogenealoog, isiksuse arengu täiendkursuste looja ja koolitaja.
Terapeudina töötanud juba üle 9 aasta. Igapäevase terapeuditöö kõrvalt loob erinevaid koolitusi, laagreid, seminare ja loenguid psühholoogia ja isikuarengu teemadel. Tema teekonna ja tegevusalade kohta leiad infot siit: https://minad.ee/minust/

Kuupäev

dets. 09 2021
Expired!

Time

11:00-13:00
11:00 - 13:00

Asukoht

Online sündmus, Zoom keskkonnas
Kategooria