s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Perekonstellatsioonid ja Hingekeele treening. 3-päevane intensiivkursus perekonstellatsioonide ja tervendavate lausetega

Perekonstellatsioonid ja Hingekeele treening. 3-päevane intensiivkursus perekonstellatsioonide ja tervendavate lausetega

Välja müüdud! Plaanis on korrata. Annan teada kodulehel ja Facebookis Minade grupis, peale sündmuse toimumist, mõne aja pärast.

Chiron, haavatute ravitseja arhetüüp, rändas kogu elu, et leida ravi oma haavadele ja avastas seejuures, kuidas ravida paljusid teisi, mis tõi talle lohutust. Shavasti (John L Payne), kes on Findhorn Pressi kaudu välja andnud kaks raamatut, mis käsitlevad perekonstellatsiooni ja esivanemate tervendamistööd, tutvustab Hingekeelt ehk tervendavate lausetega töötamist terapeutidele, nõustajatele ja konstellööridele.

Kursusel osalejad viiakse teekonnale, et avastada, kui väärtuslik on olla kohal omaenda haavatavusega, mis on kui kaastundesild, aidates oma klientidel minna sügavamale ja läbida nende endi haavad ning avastada lahenduseni jõudmise oskus. Terapeutidena, läbib igaüks meist elus katsumusi, üleminekuriitusi, mis kõik õpetavad kaastunnet. Tervendamine on oma puhtal kujul pigem kunst, püha tegu, kui teadus meelest. Kui ühendus leiab aset südame tasandil, toimub tervenemine.

Sellel nädalavahetusel õpite kasutama oskusi, mis aitavad minna kaugemale loogilisest struktuurist, kus proovitakse lahendus “välja mõelda”. Ja minna intuitiivsesse tunnetusse sellest, mis on hetkel oluline individuaalselt kliendiga töötades või tehes konstellatsioonitöid. Keel ja lauseõpetus (süntaks) mängivad tervendamisel olulist rolli – perekonstellatsioonide kontekstis, oleme hakanud kasutama terminit “tervendavad laused”. Kuid kui neid kasutada empaatilisest lähtepunktist, muutuvad need võimsateks töövahenditeks individuaalseanssidel, olenemata sellest, millist terapeutilist tehnikat parasjagu kasutatakse.

Tule minuga koos sellele teekonnale, et sügavalt mõista nende tähtsust ja energiat, mis on selle sügavalt transformatiivse tervendamisviisi aluseks.

Mida õpime:

 • Kuidas tunnetada tervendavaid lauseid ja kuidas liikuda kaugemale sellest, mida meel peab “loogiliseks”.
 • Kuidas ära tunda kliendi kaitsed ja nende tuumhaavu.

Treeningu ülesehitus

Rohkelt praktilisi harjutusi, võimalus äsja õpitut ka kohe rakendada, teooriat ja harjutusi selleks, et veel paremini osata kohal olla perekonstellatsioonide infoväljas ja individuaalsete klientide energiaruumis.

 • 1. päev: Perekonstellatsioonid, harjutused ja klienditöö.
 • 2. ja 3. päev: Hingekeele treening ja praktika.

Kellele treening on mõeldud

Konstellööridele, terapeutidele (alles väljaõppes või väljaõppe lõpetanud ja juba praktiseerivad), tervendajad – ükskõik millise lähenemisstiiliga, kui saadetakse teisi nende teekonnal läbi valust, draamast, traumadest või füüsilistest vaegustest.

Treening sobib ideaalselt ka neile, kes on teraapia kliendid või on iseendaks kasvamise teekonnal. Või kui soovivad liikuda sügavamale, õppida juurde tööriistu ning läbida isiklik protsess, Shavasti juhendamisel.

Intervjuu Shavastiga, 3-päevase intensiivtreeningu kohta on vaadatav siin: https://youtu.be/kPhsAXnLe7o

Treeningut juhendab Shavasti

25 aaastase konstellatsiooni kogemusega Bert Hellingeri õpilane, tõlk, kirjanik, kes on kirjutanud konstellatsiooniteemal 2 raamatut: “The Language of the Soul. Healing with words of truth.” ja “Embracing the power of truth. Tools for Liberating Your Heart.”

Shavasti esineb, koolitab või juhendab treeninguid üle maailma, pea iga 2 nädala tagant. Ta on esinenud kokku 56 erinevas riigis ja siia lisandub nüüd Eesti. Shavasti on hinnatud ning nõutud konstellöör, terapeut, treener ja koolitaja tema pehme ning spetsiifilise lähenemise tõttu, milleks on fokusseeritud tähelepanu tervendavate lausetega töötamisele.

Shavasti väljaõpe sisaldab veel bioenergeetikat, NLP (neurolingvistiline programmeerimine), Zen intensiivid kloostrites, õpingud ja juhendamised paljude teiste, maailmas tuntud konstellööride juures, Barbara Brennan School of Healing (PS1 ja 2), Walking the Shamans Path with Patricia White Buffalo (3 aastane väljaõpe), Aafrika Sangoma traditsiooni initsiatsioon ja lisaks palju muud.

Milleks osaleda:

 • Shavasti perekonstellatsioonide väljaõpe on omandatud Bert Hellingeri juures.
 • Shavasti 25 aastane kogemus ja spetsiifiline fookus tervendavate lausetega töötamises.
 • Tervendavate lausete lihtsus ühelt poolt ja emotsionaalne väljakutse teiselt, on ideaalne terapeutiline tööriist kõigile, kes saadavad kliente nende teekonnal või läbivad seda iseseisvalt.
 • Kogedes ise tervendavate lausete mõju, tunnetad paremini nende väge. Õppides veel enam kohalolu, tajuma infovälja, klienti ja iseennast.
 • Treeningul tehakse praktilisi harjutusi väikestes gruppides (2-4 inimest).
 • Treeningu kohtade arv on piiratud – 45 osalejat.
 • Kursuse lõpus, on iga osaleja saanud mitu, kindla fookusega konstellatsiooniteraapia protsessi.
 • Osalejad saavad Shavasti kinnitusega tunnistuse, mille väärtust maailmas tunnustatkse.

Jaana Saar Shavasti´st ja tema lähenemisest

Nägin Shavastit esimest korda aastal 2022 Rahvusvahelisel Pere-, Süsteemsel- ja Organisatsioonikonstellatsioonide Konverentsil töötuba läbi viimas. Tehes kaasa harjutusi, mida ta osalejatele pakkus, kogesin iga ühega neist väga sügavale minekut. Ligipääsu emotsionaalselt lukus olevale materjalile, millest mul polnud isegi aimu. Pean silmas seda, et endaga tööd on tehtud palju, aga et mis kujul ja, et seda on seal veel omajagu, tuli nähtavale just tänu Shavasti Hingekeele ehk tervendavate lausete praktika.

Kohtusin Shavastiga mitmeid kordi veel 1 aasta jooksul Rahvusvahelises Perekonstellatsiooni sertifikaadi väljaõppes (läbisin kvalifikatsiooni tõstmise täiendõppena), mida korraldas Jonine Lee Gabay Austraaliast. Meid juhendas 38 tuntud konstellööri üle maailma, sealhulgas Shavasti, kes oli üks meie põhiõppejõududest. Kursuse lõpus toimus konstellatsiooni intensiivlaager Balil, kus kohtusin Shavastiga lõpuks päriselt. Olin seda pikalt soovinud ja vaikselt plaanisin teda ka Eestisse kutsuda. See unistus sai teoks, aga kiiremini, kui arvasin. Üks jutuajamine viis teiseni ja Balil sai käesolev 3-päevane treening ellu kutsutud.

Osalemiseks vajalik info:

 • Toimumisaeg: 31.mai – 02.juuni, 2024; 10:00-18:00 iga päev.
 • Kohtume: Nordic Hotel Forums, Tallinn, konverentsiruumis Capella: https://www.nordichotels.eu/konverents/
 • Tõlge: seminaril on järeltõlge inglise keelest eesti keelde.
 • 3-päevane treening kokku maksab: 420€.
 • Võimalus tasuda ka 2. või 3.osas.
 • Hind sisaldab kõigil 3-päeval: kohvi, tee, vesi ja toekam amps enne lõunal. Tunnistus.
 • Treeningu sisu tõttu, on päeva teises pooles väiksem paus ja kohvi ning magusat ei ole soovitatav tarbida.
 • Lõuna ei kuulu hinna sisse.
 • Tasumine arve alusel ettevõtte või eraisikuna.
 • Registreeru: teraapia@minad.ee või all oleva registreerumisvälja kaudu.

Sündmuse korraldaja:

Jaana Saar – 11 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt (Eurotas) sertifitseeritud Hüpno- ja Psühhoterapeut erakoolis “Teadlik Mina”(3.a. väljaõpe); sertifitseeritud Struktuurne- ja perekonstellöör (1+3 a. väljaõpe)(süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut); sertifitseeritud kehapsühhoterapeut (4a. väljaõpe) (Siegmar Gercken, Core Evolution); erakooli „Minade Kool“ asutaja ja „Terapeudi täiendõppe“ treeningu juhendaja; õppejõud erakoolis „Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut“. Lektor, koolitaja, grupiterapeut ja psühholoogiliste, kehale orienteeritud ja konstellatsioonide alusel „Minade Laagrite“ korraldaja ja läbiviija. Rohkem infot leiad Jaana kohta siit: www.minad.ee

Registreeru osalema

Error: Contact form not found.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Kuupäev

mai 31 2024 - juuni 02 2024

Time

10:00 - 18:00

Asukoht

Nordic Hotel Forum
Viru väljak 3, Tallinn, Estonia
Veebileht
https://www.nordichotels.eu/