s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 16. Hirmu 7 maski ja konstellatsioonid

Minade Laager 16. Hirmu 7 maski ja konstellatsioonid

Nüüd hind kõigile 480€ ja laagrisse saab selle hinnaga registreeruda veel kuni 23.aprill. Siis läheb laager lukku ja hakkame sättima! 

Hirm sisaldub järgmistes tunnetes, mida sageli oma seisundi kirjeldamiseks kasutame. Need on näiteks ärevus, ärrituvus, liigne muretsemine, liigne kartlikkus, halb eelaimdus, liigne ettevaatlikkus, õudus, ehmatus, kohkumine, paanika, foobia, liigne kaalumine valikute tegemisel, pidevalt asjade ja tegevuste edasilükkamine. Kui nimetada populaarsemaid. Tundsid ennast mõnes ära? Pane ennast laagrisse kirja, sest mitte keegi meist, ei ole hirmudeta.

16-s Minade Laagris uurime hirmu dünaamikaid ja sellega seotud varjamistaktikaid. Ning konstellatsiooni meetodi praktikaid ning töid tehes, toimub liikumine hirmuteadvusest armastuse teadvusesse. Teisisõnu – vähendades hirme, saab kasvada armastus enda, elu ja teiste vastu, olla ehedam ning rohkem eluvoolus.

Laagri teemad:

 • Hirm – mis see on.
 • 4 baashirmu – millal ja kuidas tekivad.
 • Hirm kui takistus ja võimalus.
 • Hirmu varjamise põhjused ja 7 maski.
 • Uurite milliseid maske olete kasutusele võtnud.
 • Mis juhtub siis, kui hirme jääb vähemaks?
 • Liikumine armastuse suunas ehk enesetunnistamisse.
 • Miks armastus on nii tähtis?
 • Armastuse lubamine, vastu võtmine ja tundmine.

Kellele laager on mõeldud.

Kõigile, kes huvitub enesearengust, iseenda paremini tundma õppimisest, tervenemisest läbi erinevate psühholoogiaalaste võtete ja tehnikate, terapeutidele (ükskõik millises valdkonnas) ja neile, kes tunnevad tõmmet. Siit saad kogemusi ja tööriistu, uusi tutvusi ja kohtuda vanade tuttavatega. Laager on alati seiklus, ära käimine ja tagasi tulemine. Minnes oled üks ja naastes on midagi muutunud.

Miks just selline teema.

Hirm on osa igapäeva elust. Kuigi selle tunnistamine ja ära tundmine võib olla ebamugav või raske, on sellel oluline koht ja funktsioon. Hirm on mootor.

Tundub, et sagedamini on töötube, loenguid ja praktikaid seoses teiste emotsioonidega. Kuid hirmu käsitletakse pigem vähem. Võibolla sellepärast, et hirm on hirmutav? Igal juhul väärib ka see, üks baasemotsioonidest, tähelepanu. See on üks esimesi valupunkte, kui kiindumussuhe on häiritud või katkenud. Sellest sõltub turvatunne, mis on imiku esimene baasvajadus. Ja siit võib kujuneda ka esimene neljast baashirmust, millest täpsemalt räägime laagris.

Hirm on ka üks suurimaid takistusi elus, et liikuda eesmärkide või unistuste poole. Luua eluterveid suhteid ja kontakte iseenda ja teistega, lõdvestuda või väljendada ehedat ennast. Ka tervis on tugevalt hirmudega seotud.

Mida rohkem hirmu, seda väiksem on armastuse osa inimese elus. Ja siin ei pea ma silmas klišeelikku armastust või romantikat, kuigi see võib ka olla. Pigem on armastuse all mõeldud siin seda, et võtta ennast iseendana. Näha, tunda ja tunnistada kõike nii nagu on. Ja kui see vajab muutmist, siis just läbi enese tunnistamise ehk armastuse, saame hakata kasvama ja leidma uusi viise teha, olla, luua jne.

Kui olla teadmatuses, juhib hirm. Kui saada teadlikuks, kui palju ja milleks hirm meie sees on, saab see transformeeruda millekski muuks. See on miski mis annab tugevust, julgust ja isikupära, väge. Aitab särada isiksusena ja mitte ilmtingimata lavalaudadel. Olla eeskujuks ja toeks partnerile, lastele, sõpradele ja lähedastele. Nii saab töötada, toimetada, puhata ja kasvada läbi selle, mida südamest tuleb ja loomuomane on. See on armastus.

Minade Laagreid teen,

et tuua olulised teemad inimesest ja tema toimimisest osalejateni, nii lihtsalt ja praktiliselt, kui võimalik. Et iga osaleja saab midagi teada endast ja liikuda elus edasi kergemini ning teadlikumalt. Saada kaasa lihtsaid ning kasutatavaid tööriistu iseenda ja teiste toetamiseks või mõistmiseks.

Tegemist on intensiivterapeutilise laagriga, mis tugineb psühholoogial, konstellatsiooni- ja teistel tõhusatel meetoditel. Kõik kokku pandud selliselt, et teooria ja praktika käivad käsikäes. Kogemuste jagamine ja üksteise toetamine on loomulik nähtus, mis Minade Laagris on alati kohal.

Oluline info:

 • Toimumisaeg: 28.aprill – 02.mai Abrukal. Pisike saareke, Saaremaa külje all.
 • 28.04 on kohaletuleku päev, õhtul tutvume, mõnuleme, saunatame.
 • 28.aprill kogunemine Roomassaare sadamas kell 15:00-16:00. Autod jäävad sadamasse. (Kuivastust Roomassaarde on ca 1h sõitu, 88km Kuressaare külje alla).
 • Abruka praam tuleb meile Roomassaarde vastu 16:00.
 • Virtsu – Kuivastu vahel sõidab praam iga 30-40min tagant. Hind reisijale 4.30 üks suund. Autopilet 12€). Sõidukulude jagamiseks, anna registreerudes teada, kas võtad kellegi autole või soovid küüti. Pileteid saad valida ja osta siit: https://www.praamid.ee/portal/ticket/departure?direction=VK
 • 02.mai ärkame, einestame, lõpetame laagri, tunnistused. Praam Abrukalt väljub kell 13:30
 • Kus Minade Laager toimub? Abrukal, Must Pärl Puhkemajas https://visitabruka.ee/
 • Hind: 480€ (120€/päev)
 • Koha kinnitamiseks on 180€ tagastamatu broneerimistasu.
 • Hind sisaldab: 11x söögikorda, 4x ööd majutust 2-4 tubades, 4x sauna, kerge snäkilaud pauside ajal ja kerget saunanosimist, tunnistused, kogu Musta Pärli kompleksi kasutus, saare ekskursioon veoauto ja giidiga, kogu programmi – 3 full päeva, meretransporti Roomassaare – Abruka – Roomassaare + Abrukal asjade ja osalejate vedu majutusse ja sadamasse (kaugus ca 1km).
 • Tasumine: broneering Minad OÜ arvele, ülejäänud sularahas, kohapeal või kogu laagri summa arvega. Registreerumisel anna teada arveldamise plaani eelistus. Muu info saadan e-kirjaga.
 • Registreeri osalema: teraapia@minad.ee või all oleva välja kaudu.
 • Kõik on korraldatud võimalikult mugavaks. Sinu osa jääb tulla Roomassaarde ja sealt edasi on juba kõik laagri korraldaja poolt.

Laagri pani kokku ja viib läbi:

Jaana Saar – üle 10 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (Süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.

Ootan Sind Abrukale pärleid püüdma, et hirm muundada väeks!

Seiklemiseni!

Registreeru osalema

  Kuupäev

  apr. 28 2023 - mai 02 2023
  Expired!

  Time

  15:30 - 14:00

  Asukoht

  Must Pärl, Abruka saar
  Abruka saar
  Veebileht
  http://www.visitabruka.ee