s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 15 – Kui päris ma olen?

Minade Laager 15 – Kui päris ma olen?

Kui palju on minus seda, kes ma sünnipäraselt olen või mil määral ilmutab end Võltsmina, mille olen, varajaste kogemuste sunnil, loonud? Kes ma tegelikult olen? Kui päris ma olen? Kes või mis üldse Päris Mina ja Võltsmina on? Milliseid väärtusi nad endas peidavad ja kuidas neid leida?

15-s Minade Laagris tegelemegi peamiselt just nendele küsimustele uurimise, praktikate ja vastuste otsimisega.

Laagri teemad:

 • Sümbioos – mis see on, kuidas ära tunda ja mille tegin enda omaks, mis ei kuulu mulle.
 • Sümbioos ja Võltsmina – kuidas on omavahel seotud.
 • Võltsmina tüübid ja strateegiad.
 • Identiteet, samastumine ja omistamine – mis neil vahet on?
 • Autonoomsus – mis see on, kuidas ära tunda.
 • Autonoomsus ja Päris Mina – kuidas on omavahel seotud.
 • Objektiivne vaatleja
 • Esivanemate kingitus (-ed) kui osa Päris Minast.
 • Üllatus!

Kellele laager on mõeldud.

Kõigile, kes huvitub enesearengust, iseenda paremini tundma õppimisest, tervenemisest läbi erinevate psühholoogiaalaste võtete ja tehnikate, terapeutidele (ükskõik millises valdkonnas) ja neile, kes tunnevad tõmmet. Siit saad kogemusi ja tööriistu, uusi tutvusi ja kohtuda vanade tuttavatega.

Miks just selline teema.

Kas sa tead kes sa oled? Mina küll ikka veel päriselt ei tea, kuigi avastan tükikesi siit ja sealt. Ning tasapisi see pilt Päris Minast ilmub. Kui palju tükke on veel puudu ja palju on koos, ka ei oska öelda. Ainuke mida saan enda kogemusest öelda on, et iga avastusega Võltsminast, saan lähemale Päris Minale ja see tunne on vabastav. Teisisõnu, vaadates autonoomse isiku märksõnu, seda rohkem neid mu isikukirjeldusse ilmub ja järjest vähemaks jääb neid sümbioosis oleva mina kirjeldusest.

Kulgedes oma eluteel, olen avastanud, et iseendast teadlikuks saamine, on muutnud mu valikud lihtsamaks, probleeme on vähem, järjest kergemalt tunnen ära selle, mis tegelikult toimub. See aitab mul jääda iseendaga ühendusse ja elu vastab, oma külluses, sellele vastu.

Inimesed kes on minu ümber, seotud minu või teiste sarnaste tegemistega, kogevad sama ja sellepärast õpin, teen läbi ja jagan edasi seda, millest vaimustun.

Kui osalesid ka eelmises Minade Laagris, siis see teema on ideaalseks täienduseks või lisaks. Kui sa ei osalenud eelmine kord, siis see ei ole üldse mingi takistus. Sest ma loon laagrid nii, et see sobib kõigile osalejatele, ükskõik millise tausta ja kogemusega tuled. Kõik on oodatud ja rõõmuga vastu võetud!

Minade Laagreid teen,

et tuua olulised teemad inimesest ja tema toimimisest osalejateni, nii lihtsalt ja praktiliselt, kui võimalik. Et iga osaleja saab midagi teada endast ja liikuda elus edasi kergemini ning teadlikumalt. Saada kaasa lihtsaid ning kasutatavaid tööriistu iseenda ja teiste toetamiseks või mõistmiseks.

Tegemist on intensiivterapeutilise laagriga, mis tugineb psühholoogial, konstellatsiooni- ja teistel tõhusatel meetoditel. Kõik kokku pandud selliselt, et teooria ja praktika käivad käsikäes. Kogemuste jagamine ja üksteise toetamine on loomulik nähtus, mis Minade Laagris on alati kohal.

Oluline info:

 • Toimumisaeg: 27.-30.oktoober (alustame kell 12 ja viimasel päeval lõpetame hiljemalt kella 17:00 paiku).
 • Kus? Algallikal www.algallika.ee
 • Hind: 400€ ja varajase registreeruja soodustus kuni 30.september – 360€.
 • Millest 100€ on tagastamatu broneerimistasu.
 • Tasumine: broneering Minad OÜ arvele, ülejäänud sularahas, kohapeal või kogu laagri summa arvega. Täpsem info saadan e-kirjaga.
 • Hind sisaldab: 10x söögikorda, 3x ööd majutust 2-4 tubades, 3x sauna, külalisesinejat, kerge snäkilaud pauside ajal ja kerget saunanosimist, tunnistused, kogu Algallika kompleksi kasutust.
 • Registreeri osalema: teraapia@minad.ee või all oleva välja kaudu.

Laagri pani kokku ja viib läbi:

Jaana Saar – 10 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (Süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.

Ootan sind sügisesse intensiivterapeutilisse Minade Laagrisse nr 15!

Päris kohtumiseni!

Registreeru osalema

  Kuupäev

  okt. 27 - 30 2022
  Expired!

  Time

  12:00 - 17:00

  Asukoht

  Algallika keskus
  Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa, 90115
  Veebileht
  http://www.algallika.ee/kohaletuleku-juhend/