s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 13. Potentsiaal.

Minade Laager 13. Potentsiaal.

On vabanenud mõned kohad osalemiseks. 

7.-10.märts asume taas teekonnale, sisemisele rännakule oma Minadega. Registreerumine on alanud, anna oma osalemissoovist teada all oleva vormi kaudu.

Osaleda saab 4 või 2 päeva. Täpsema info leiad teksti all osas.

Mida Minade Laagris tehakse?

Minade Laagris on ruumi ilmuda kõigel mis soovib nähtavaks saada. Seega laagri teema polegi nii peamine, kuna potentsiaal avaldub kõiges – kõnes, kehas, tegemistes, loomises, olemises ja elamises üldse.

Minade Laagris tegeleme alati iseenda ja oma sisemiste osadega. Kasutusel on erinevad põnevad meetodid puhtalt ja miksitult. Tegemist on laiendatud intensiivse teraapiaformaadiga, mis kaasab erinevate valdkondade võtteid. Näiteks psühhoteraapia, kehapsühhoteraapia, osadeteraapia, süsteemne teraapia (konstellatsioon), psühhogenealoogia jne.  

Tule tutvu oma sisemiste Minadega, kes sinu “majas” elavad ja väljenduvad. Alati võimaldades sul avastada oma potentsiaali erinevaid külgi ja luua sellega üks erine väli, mille kaudu ISE avaldub. Mida elu sinust tahab? Sest sa ei ole sündinud siia asjata. Kas aga kasutad ühte või mitut või mitte ühtegi sulle antud potentsiaalidest? Sellele ja kõigele olulisele suunamegi laagris tähelepanu.

Potentsiaal:

 • Potentsiaal on see, mis juhtub inimesega, kes läheb sellega kaasa.
 • Igal ühel on erinev potentsiaal aga tuleb kõik samast allikast.
 • Potentsiaal ei tee vahet heal ega halval, selle valiku teeb inimene ise, olenevalt milleks seda kasutab.
 • Potentsiaal on seotud evolutsioonijõuga.
 • Potentsiaal avaldub läbi tegude.

Laagris veel:

 • 5 peamist põhjust miks potentsiaal ei saa vabalt voolata.
 • Mida tuleb teha, millest lahti lasta või loobuda?
 • Loojalsuse „ja-d“ ja „ei-d“.
 • Kui vabalt voolava potentsiaali hind on liiga kõrge?
 • Mida elu tahab minult ja mida mina elult?

Külaline Olga Knjazeva ja lisategevused:

Minade Laagris on alati kaasatud ka teisi tegijaid, kes pakuvad erinevaid lisavõimalusi, et vaba aega veelgi praktilisemalt kasutada. Millised lisateenuseid seekord laagris pakutakse, selgub aja jooksul. Seni on olnud massaaž, tarolugemised, akustiline massaaž, holotroopne ja vabastav hingamine, gongikonstert, kristallvalguslambi seansid, Osho mediatsioonid, bioenergeetilineliikumine ja palju muud. 

Olen alati kutsunud kellegi külla, et pakkuda vaheldust ning lisaväärtust kogu sündmusele. Ning seekord tuleb meid täiendama Olga Knjazeva. Mul on ääretult heameel, et ta oli nõus mind toetama ja astuma teie ette. Ta esineb teemaga „ISE“ ja seda süsteemsest vaatenurgast ehk läbi konstellatsiooni teadmiste ning praktikate. Vene keeles, otsetõlkega eesti keelde. 

Olga Knjazeva on esimene ja kõige pikemaajalisem ametlik konstellööri väljaõppe läbiviija Eestis. Tal on loodud siia kool ja huvi iga aastaga aina kasvab. Loe täpsemalt tema kompetentsist siit: http://epkaest.com/team/olga-knjazeva/

Laagri põhiprogrammi veab Jaana Saar ja minu kompetentsi kohta saad lugeda siit: https://minad.ee/minust/

Oluline info laagri kohta:

 • Laagris osalemise hind on 300€ (4. päeva 7.-10.03) / 200€ (2.päeva 7.-8.03 ainult), millest 100€ tagastamatu broneeringutasu ja kindlustab koha laagris. Laagris on kindel arv kohti. Seega broneeringu tasu tasuda kohe peale registreerumist ja hiljemalt 3 päeva jooksul. Tasumise info saadan vastusena registreerumiskirjale.
 • Tasuda saab nii arvega (eraisiku või ettevõttena) ja sularahas.
 • 4 päeva laagerdaja hind sisaldab: 3 ööd (voodipesu ja saunalina), 10 söögikorda (kohapeal valmistatud kodused ja tervislikud toidud), 3x sauna, kogu territooriumi kasutamist, kohvi, tee, joogivesi, kohvipauside nosimine, saunasnäkid, prinditud loengumaterjalid, Eurotase (European Transpersonal Assosiation) poolt tunnustatud tunnistust (tunnistus arvestatakse erakool Teadlik Mina õppeprogrammi lisatundidena juba koolis käivatele õpilastele ja on kehtiv ka neile, kes otsustavad tulevikus kooli õppima minna).
 • 2 päeva saab osaleda ainult 7.-8.03. Hind sisaldab 1 öö (voodipesu ja saunalina), 5 söögikorda, 2x sauna (esmaspäeval ja teisipäeval osalejale) ja kõike mis mahub selle kahe päeva sisse põhiprogrammis ja lisateenustena. 
 • Osalema saab registreeruda aadressil: teraapia@minad.ee või lehe all oleva välja kaudu.

Potentsiaalse kohtumiseni märtsis!

Registreeru osalema

  Kuupäev

  märts 07 - 10 2022
  Expired!

  Time

  11:00 - 12:00

  Asukoht

  Algallika keskus
  Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa, 90115
  Veebileht
  http://www.algallika.ee/kohaletuleku-juhend/