s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 12 – Me, Myself and I.

Minade Laager 12 – Me, Myself and I.

Minade Laager 12 toimub oktoobris 21-24.10. Algallikal. Osaleda saab kas kõigil neljal päeval või neljapäev-reede või laupäev – pühapäev. Vali mis sulle paremini sobib. Täpsem info sisukirjelduse all.

Kui tavaliselt on Minade Laagri sisuks kindel teema, mida laagris täpsemalt uurime, tuvastame ja lahendame, siis nüüdsest pühendume laagris kõigele, mis ise ilmub ja tähelepanu vajab. Seega ei ole ühtegi piirangut, mis võib takistada osadel inimestel laagrisse tulla, sest mingi teema ei “kõneta”. Tegelikkuses pole vahet mis teema on, sest inimestena sisaldame nagunii kõike – uskumusi, generatsioonideülest rakumälu, draamakolmnurki, sisemist last, varje, mees- ja naispoolt, sümptomeid, mustreid jne. Ja need ka alati meie sisemiste osadega seotud. Seega Minade Laagri sisuline pool on muutunud ja ka osalemise kord ehk et on võimalus leida endale sobiv.

Minade Laagris hakkame tegelema iseenda ja oma sisemiste osadega. Kasutusel on erinevad põnevad meetodid puhtalt ja miksitult. Ehk laiendatud intensiivne teraapiaformaat. Tule tutvu oma sisemiste Minadega, kes sinu “majas” elavad ja toimetavad ning tähelepanu nõuavad. Need osad võivad olla näiteks: sisemine kriitik, hea laps, ahnepäits, kadekops, pehmeke, draamatseja, lillelaps, boheem, nautleja. Neid on palju ja igal ühel oma unikaalne komplekt. Olenemata sisemise osa rollist, toimetab ta omasoodu seni, kuni teda ei teadvustata ja sihipäraselt ei kasutata. Tuttavaks saades, kasvab ka sinu iseteadlikuks ning raskustega elus toimetulek. Seda nimetatakse isiksuse struktuuri tugevnemiseks, mis avaldub kasvanud enesekindluses, eneseväärikuses, eneseteadlikkuses, emotsionaalses intelligentsuses, sisemises ja välises harmoonias (oskus leida tasakaal kõige vahel, soovimata millestki lahti saada või vältida, isegi kui see on ebameeldiv).

95% täiskasvanuea käitumisreaktsioonidest tuleb lapsepõlves nähtust ja kogetust. 95% on väidetavalt ka meie alateadvuse osa, mis juhib meid meie enese teadmata. Ja 95% juhtudest on meie hädades süüdi miski muu, kui geenid ja pärilikkus. Epigeneetika ütleb, et 95% juhtudest saab inimene ise kõike muuta, ka seda millised geenid avalduvad ja millised mitte. Geen ise ei tee midagi, olulist rolli mängivad hoopis proteiinid, mis käituvad vastavalt väliskeskkonast tulenevatele signaalidele ning inimese “tõlke” aparaadist, mis võrdleb iga signaali minevikus kogetu põhjal. Tõlke aparaati saabki muuta. Selleks tuleb alistuda ning usaldada protsessi ehk anda luba teemade ilmumiseks ning nendest läbi minemiseks ehk muutuse protsess läbida (loe siit: https://minad.ee/mis-loom-see-protsess-on/)

Laagris saab osaleda kas 4 päeva (300€) või 2 päeva (200€ – neljapäevast reedeni või laupäevast pühapäevani) – hinnas on toitlustus, snäkilaud, majutus, saun ja teraapiline töö juhendajaga ja loomulikult isiksuse struktuuri areng intensiivsel ning tõhusatel meetoditel. Täpsemalt loe all.

Kindlasti on saadaval ka lisateenused. Need selguvad vahetult ennem laagrit. Mõni näide: massaaž, vibroakustiline massaaž, bioenergeetiline võimlemine, vabastava hingamise seansid.

Kutsusin külla Arne Laus´i, kes viib läbi holotoroopse hingamise grupitöötoa reede õhtul (laagri hinna sees) ja üllatusena kaasan veel kedagi, kes aitab grupitöid vmt läbi viia või viib läbi ka mõne konstellatsioonitöö. Saate põneva kogemuse erinevate “käekirjade” osas. Kes see on, saad teada laagris. 

Teeme konstellatsioone, psühhodraamat, osadeteraapiat, uurime metafoore ja sümbolite keelt, harjutusi ja disaine, uurime genogrammi, spontaansed terapeutilised protsessid, grupitööd ja loomulikult teineteisele toeks olemist. Jagan oma teadmisi epigeneetikast, psühholoogiast, süsteemsetest lahendustest ning südames olevatest isiklikest kogemustest jooksvalt, kogu laagri vältel.

Kui usaldad, siis oled oodatud kohtuma oma    Mina, Minaise ja Ma´ga.

Oluline info laagri kohta:

 • Laagris osalemise hind on 300€ (4. päeva) / 200€ (2.päeva), millest 100€ tagastamatu broneeringutasu ja kindlustab koha laagris. Laagris on kindel arv kohti. Seega broneeringu tasu tasuda kohe peale registreerumist ja hiljemalt 3 päeva jooksul. Tasumise info saadan vastusena registreerumiskirjale.
 • Tasuda saab nii arvega (eraisiku või ettevõttena) ja sularahas.
 • 4 päeva laagerdaja hind sisaldab: 3 ööd (voodipesu ja saunalina), 10 söögikorda (kohapeal valmistatud kodused ja tervislikud toidud), 3x sauna, kogu territooriumi kasutamist, kohvi, tee, joogivesi, kohvipauside nosimine, saunasnäkid, prinditud loengumaterjalid, Eurotase (European Transpersonal Assosiation) poolt tunnustatud tunnistust (tunnistus arvestatakse erakool Teadlik Mina õppeprogrammi lisatundidena juba koolis käivatele õpilastele ja on kehtiv ka neile, kes otsustavad tulevikus kooli õppima minna).
 • 2 päeva laagerdaja hind sisaldab 1 öö (voodipesu ja saunalina), 5 söögikorda, 2x sauna (reedel võid meie seltsis olla kaua soovid ja ka saunatada veel). Kõik ülejäänud on sama, mis 4 päeva laagerdajal. 
 • Osalema saab registreeruda aadressil: teraapia@minad.ee või lehe all oleva välja kaudu.

Laagrit loob ja viib läbi Jaana Saar –  rahvuvaheliselt sertifitseeritud keha- ja psühhoterapeut, struktuur-süsteemne konstellöör ehk süsteemsed fenomenoloogilised lahendused, Eestis ainuke psühhogenealoog, isiksuse arengu täiendkursuste looja ja koolitaja.

Registreeru osalema

  Kuupäev

  okt. 21 - 24 2021
  Expired!

  Time

  10:00 - 18:00

  Asukoht

  Algallika keskus
  Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa, 90115
  Veebileht
  http://www.algallika.ee/kohaletuleku-juhend/