s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 11 – Uskumuste teisendamine

Minade Laager 11 – Uskumuste teisendamine

Järgmine Minade Laager toimub 24-27.mai, 2021 Salevere Salumäe Loovkoda Matsalu Rahvuspargis. Looduslikult väga rikkalik ning ressurssne paik. Ürgne, lopsakas loodus, muinasaegne linnamägi ja kaljukoopad Salevere matkarajal.

“Teisenduseks nimetatakse matemaatikas kujutust mingist hulgast iseendasse. Kasutatakse ka mõnikord samas tähenduses sõnadega „funktsioon“, „kujutis“ või „operaator“. Näiteks kujuta ette kilogrammide teisendamist grammideks. Kg on hulk gramme, mis kokku annavad ühe kindla raskuse. Teisendades saame sellest hulgast hunniku iseseisvaid gramme. Igaüks omamoodi kuju ja tähtsusega.”

Kutse Minade Laagrisse: “Tule uurima ja teisendama uskumusi läbi konstellatsioonimeetodi ja teiste põnevate tehnikate.” 

Põhiprogrammi läbivad teemad:

 • Uskumuste “prillid” – kust, kuidas ja milleks
 • Uskumuste ülesanne (isiklike, vanemate ja kollektiivsete)
 • Uskumuste tuvastamine
 • Uskumuste teisendamine 
 • Sünnieelsed ja sünnijärgsed uskumused kehas

Ehk kokkuvõtvalt uurime, tuvastame ja seejärel saad teisendada neid uskumusi, mis täna takistavad sul kuhugi jõuda, midagi teha, iseendaks olla. 

Antud teemat on enamasti ebamugav avada ning sellesse sukelduda. Oma kogemusest tean aga jagada, et suurimat valu tervendades, muutub see ka suurimaks ressursiks. Uskumuste avastamine ja tunnistamine on emotsionaalselt väljakutset esitav ja liiga sageli näen kuidas selle eest põgenetakse. Vabanemise annab aga teadmine ja kogemus, kuidas tegelikult on ehk vaadates otsa Status Quo´le. Siit edasi algab teekond muutusteni, mida saad ainult ise luua. Minade Laagris asud sellele teekonnale, koos teiste ja minuga. Ruum on toetav ja hoitud, kus võid olla täpselt nii nagu oled ja minna nii kaugele kui soovid.

Mida põnevat veel toimub?

Selleks, et teekonda toetada, olen kutsunud Tiina Karjatse meile külla 26.mai õhtuks gongimeditatsiooni looma. Tiina on imeline gongi ja teiste instrumentide häälevõlur, kelle sarnast ma veel kohanu ei ole. Tiina pühendumus ja kohalolu osalejate jaoks, on alati mind liigutanud. Olla nii ehe, nii kindel ja austav, on toetav igale rändajale. 

Põhiprogrammile lisaks, on alati ka teisi osalejaid, kes pakuvad oma oskusi, andeid ja teeneid, et neljapäevasel rännakul olla toeks, süvendada või vastupidi lõõgastuda ning puhata päeva intensiivsusest. Kes need on ja mida pakuvad, selgub mai alguseks ning info saadan osalejatele eraldi. Ülevaade mis eelnevates laagrites pakutud on: massaaž keha lugemisega, lümfimassaaž, fotosessioonid, taro kaartide seansid, vibroakustiline massaaž, värvidega loomine (pouring tehnikas), tants, bioenergeetiline võimlemine, Osho meditatsioonid, vabastava hingamise grupiseansid, Bachi õietilkade segude loomine eraseansina, saunarituaalid, laulmine, luuletuste esitamine, muidu chill ja naer. Eesmärk on luua tasakaalu ja võimalusi. 

Oluline info laagri kohta.

 • Laagris osalemise panus on 300€, millest 60€ tagastamatu broneeringutasu ja kindlustab koha laagris. Laagris on kindel arv kohti. Seega broneeringu tasu tasuda kohe peale registreerumist ja hiljemalt 3 päeva jooksul. Tasumise info saadan vastusena registreerumiskirjale.
 • Tasuda saab nii arvega (eraisiku või ettevõttena) ja sularahas.
 • Hind sisaldab: 3 ööd (voodipesu ja saunalina), 10 söögikorda (kohapeal valmistatud kodused ja tervislikud toidud), 3x sauna, kogu territooriumi kasutamist, gongimeditatsiooni, kohvi, tee, joogivesi, kohvipauside nosimine, saunasnäkid, prinditud loengumaterjalid, Eurotase (European Transpersonal Assosiation) poolt tunnustatud tunnistust (tunnistus arvestatakse erakool Teadlik Mina õppeprogrammi lisatundidena juba koolis käivatele õpilastele ja on kehtiv ka neile, kes otsustavad tulevikus kooli õppima minna).
 • Osalema saab registreeruda aadressil: teraapia@minad.ee või lehe all oleva välja kaudu.

Laagrit loob ja viib läbi Jaana Saar –  transpersonaalne psühhoterapeut, keha-draama terapeut, struktuur-süsteemne konstellöör, Eestis ainuke psühhogenealoog, täiendkursuste looja ja koolitaja.
5200108 / Minad OÜ / Facebooki grupp „Minad“

Registreeru osalema

  Kuupäev

  mai 24 - 27 2021
  Expired!

  Asukoht

  Salumäe Loovkoda
  Veebileht
  http://www.kodade.ee