s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Konstellatsiooni töötuba veebis

Konstellatsiooni töötuba veebis

Midagi uut kogemiseks!
Üle veebi töötavad ja teevad töötube paljud välisriikides tegutsevad konstellöörid, et osaleda saaks ülemaailmselt. Pakungi võimalust proovida, kuidas seda päriselt tehakse ja kuidas toimib. Õpin ja osalen sellistes gruppides viimased 2 aastat ja see on olnud vägev! 
 
PS! See on erinev veebikonstellatsioonidest, mida olen seni teinud, kus esindajad on minu stuudios. Seekord oleme kõik oma kodudes või seal kus sa parasjagu olla soovid, segamatult. 
Kõigile kes osalevad, saavad zoom lingi, sündmuse toimumise päeval, e-posti. 
 
Konstellatsiooni töötuba veebis:
algul tutvume ja jagan mõned mõtted, siis teeme lühikese soojendusharjutuse, et saada aimu kuidas veebigrupis esindada ja mil moel siin info liigub. Seejärel küsin, kes tahab töötada isikliku teemaga ja klient valib esindajad. Töötame 4h jooksul nii mitme inimesega, kui jõuame ja soovijaid on.
 
Kuidas valmistuda?
Kasutan mitmeid erinevaid veebis töötamise võtteid ja tehnikaid, nii nagu parasjagu vaja on. Selleks palun sul osaleda kohas, kus saad segamatult olla. Et seal on vajadusel veidi ruumi ka püsti tõusta või liikuda. Lisaks pane valmis tühjad paberid ja pliiats. Kindlasti on vajalik, et kõik osalejad on kohal avatud kaamerate ja piisava valgustusega, et Sind näha oleks. 
 
Mis on selles nii erilist?
Eriliseks teeb see, et selline kogemus annab aimu sellest, kui kinni me oleme ruumilistes piirides – seinad, lagi. Või territoriaalsetes määratlustes – linn, riik. Ja et tegelikkuses see ei takista luua ühendusi, tajuda teisi, lugeda infot aeg-ruumist, kogeda sarnaselt konstellatsiooni grupi kohtumistel füüsilises ruumis. 
 
Esindaja ehk resoneeruja:
on inimene, kes hakkab resoneeruma kliendi poolt palutud isikuga. Teisisõnu – korjab üles info kindla isiku, sündmuse, elemendi kohta aeg-ruumist nagu antenn ja kirjeldab sõnadega, mida tajub, tunneb, näeb, kuuleb vmt. Selleks ei pea kuidagi ette ennast valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda. Iga esindus toimub vaid sinu nõusolekul ja alati vabastatakse peale töö lõppu. See on väga oluline ja ma jälgin seda kindlakäeliselt. 
 
Töö tegija (töö on lühike, disaini stiilis):
räägib lühidalt oma teemast, millega soovib tegelda. Juhendaja küsib vajadusel lisaküsimusi ja valib esindajad teiste osalejate seast. Siit edasi vaatleb, vastab (soovi korral) juhendaja küsimustele või jagab taipamisi, mis jooksvalt üles kerkivad. Kogu töö vältel, pöörab konstellöör kliendi tähelepanu kehalistele aistingutele ning palub need nimetada / kirjeldada nii täpselt, kui võimalik on.
 
Kutsungi sind osalema:
– 19.detsember kell 16:00-20:00 Zoom keskkonnas, sulle sobivas asukohas, linnas, riigis.
– Konstellatsioonigrupis osalemine on kõigile 35€.
– Paun teosta ülekanne enne töötoa algust:
   EE427700771004723502, Minad OÜ. Selgitusse: osaleja ees- ja perekonnanimi + 19.12 veeb. 
– Kindlasti registreeri end osalema all oleva lingi kaudu või kirjuta mulle teraapia@minad.ee, et sinuni jõuaks osalemise zoomi link (saadan sama päeva jooksul). 
 
Töötuba viib läbi Jaana Saar –  üle 10 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.
Loe minu kohta lisa: www.minad.ee

Registreeru osalema

  Palun märgi:

  Kuupäev

  dets. 19 2022
  Expired!

  Time

  16:00 - 20:00

  Asukoht

  Online sündmus, Zoom keskkonnas
  Kategooria