s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Teraapia grupis – Raskusest Lahendusse

Teraapia grupis – Raskusest Lahendusse

GRUPP ON TÄIS. REGISTREERUDA SAAB JUULIKUU GRUPITERAAPIATESSE.
 
Alustasin teraapiatega grupis, sest tundsin juba pikka aega, et mind on üks ja inimesi, kes otsivad oma raskustele lahendusi, palju.
 
Siit sündis mõte luua grupiteraapia formaat, kus saab iga soovija tegeleda oma spetsiifilise teemaga ja samal olla nii toetaja teistele kui ka olla ise toetatud.
 
Grupiteraapia tähendab seda, et koguneb väike seltskond inimesi, igal ühel oma teema (ükskõik mis teema). Terapeut tegeleb kõigiga individuaalselt, kasutades erinevaid tehnikaid ja praktikad. Vajadusel kaasan ka grupiliikmeid, et tõhustada teraapia efektiivsust ning minna nii sügavale, kui parasjagu vaja on.
 
Kõik kes on varem käinud minu juures teraapias, osalenud laagris, koolitusel, seminaril, gruppides, teavad, et tegemist ei ole klassikalise „jutuajamisega“ nagu filmides 🙂 Vaid mulle omaste võtete ja käekirjaga. Lisaks on juurde tulnud uusi huvitavaid ning väga tõhusaid tehnikaid, mida õpetan teile ka iseseisvalt kasutama.
 
Oodatud on nii endised kui ka uued kliendid. Kas vaja uuesti järjele saada või alles alustada. Kõik on teretulnud, kõikidelt elualadelt, ükskõik mis teemas, mis valmistab raskust põhjust ja lahendust leida.
 
 • MIS ON GRUPITERAAPIAS HEAD?
  – Sinu raskus saab mitmemõõtmelise vaate, mis aitab tõhustada parima lahenduse leidmist;
  – Grupina koos töötades, saab alati lisataipamisi ning vajalikke teadmisi edasi liikumiseks oma teel;
  – Kogemuste jagamine ja üksteise toetamine on sügav ühendumine, millel omakorda on tervendav mõju;
  – Saab kogemusi, nippe ja teadmisi, et aidata vajadusel ka oma lähedasi, tuttavaid, kolleege;
  – Ja loomulikult jagan erinevaid tagamaid sellest, kuidas inimene toimib psühholoogiliselt, füsioloogiliselt, emotsionaalselt – mehhanismid, põhjused, lahendused, graafikud, jaotusmaterjalid.
Kokkuvõtvalt, on grupiteraapia palju võimaluste rohkem, kui 1:1´le teraapia. Siin saame koos kasvada, õppida ennast ja teisi paremini tundma, nägema, mõistma. Pluss ühenduses on alati jõud, mida on keeruline sõnadesse panna.
Kõik see loob pinnase elutervemaks olemiseks ja Iseendani jõudmiseks.
 
Kui oled valmis astuma sellele teekonnale, siis ootan sind grupiga liituma igakord, kui see toimub.
 
 • KORRALDUS:
  – Grupi suurus on 8 inimest (grupp toimub, kui kohal on minimaalselt 4 inimest).
  – Kestvus: 3h (1 tee ja snäki pausiga)
  – Teraapia sagedus – 2x kuus (päevane ja õhtune aeg – saad tulla päeval või õhtul või siis kui sobib, olgu kord nii või naa või tule kõikidele kohtumistele).
  – Hind: 50€ / kord (võrdluseks: eraseansi hind 1h / 70€)
  – Kuidas end kirja panna?
  Kui oled huvitatud grupiteraapia toimumisaegadest, siis kirjuta mulle oma huvist teraapia@minad.ee. Koostan listi, kuhu saadan grupi kogunemise ajad.
  Kui oled tulemas, saada mulle e-kiri või Facebooki privaatsõnum koos kuupäevadega, millal osaled.
  Lisaks postitan kogu info ka Minade Facebooki gruppi + mujale. Nii saad jooksvalt jälgida, isegi kui ei soovi listis olla või pole end veel listi kirja pannud.
Loodan, et see idee saab teoks ja sellega algab midagi uut teraapiamaastikul.
 
Põnevate kohtumisteni,
Jaana Saar – Teie teenistuses. Rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut, kehapsühhoteraput, pere- ja struktuurne konstellöör, enesearengu koolituste, laagrite, seminaride ja loengute looja ning läbiviija, täiskasvanute koolitaja, terapeutide ja erialaste asutuste superviisor, Minade Kooli terapeutide täiendõppe juhendaja.
 
Tulemas on veel uusi sündmusi, mida saad jälgida siit: https://minad.ee/sundmused/

Registreeru osalema

  Kuupäev

  juuni 21 2022
  Expired!

  Time

  18:00 - 21:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11
  Kategooria