s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Minade Laager 10, Algallikal

Minade Laager 10, Algallikal

Järgmine Minade Laager toimub 25-28.jaanuar, 2021 Algallikal. Teema on põnev ning intrigeeriv, sest neil kolmel „V“-el, on igal ühel oma sisu ja samaaegselt on ka eelduseks endast järgnevale. Teisisõnu, võimalused loovad valikuid, valikud loovad vastutuse ja vastutus loob minu elu ja kuidas seda kogen. Loomulikult ka siit saab veel edasi minna. Kuid seekord peatume nendel kolmel. Uurime kindlasti ka seda, mis on võimaluste avaldumise eelduseks või on võimalused midagi, millel ei olegi eeldusi?

Laps areneb, õpib ja kasvab läbi mängu. Omandatud oskused ja teadmised saadavad meid kogu ülejäänud elu. Täpselt nii nagu kasv ja areng aset leiab, mõjutab see edaspidi võimaluste nägemist, valikute tegemist või tegemata jätmist ning vastutuse võtmist. Need dünaamikad on iseendale sageli nähtamatud kuid kõrvalt vaataja tunneb ja aimab ette sinu reageeringuid, vastuseid, käitumist või suhtumist. See, et me teame, ilmutab end lausetena: ma tean küll mis ta vastab selle peale / ma tean küll, et nagunii ta ei tule / talle pole see kunagi meeldinud / ta teeb alati nii / pole mõtet isegi rääkida, tean juba ta vastust ette jne.
See kuidas igapäeva elus tegutseme, peegeldabki neid kolme – võimalused, valikud, vastutus. Võib olla see ongi isikliku elu loomise võti, ma ei tea ja koos laagris osalejatega, olen valmis seda uurima.

Neid dünaamikaid on hea nähtavale tuua läbi mängu ja loovuse. Ja seetõttu Minade Laager 10 sisaldabki palju mängu, lusti, meisterdamist ja loomingulisi tegevusi ehk ilmub see, kuidas omandati algselt oma elu loomise „käekiri“. Käekirja ära tundmisel, omaks võtmisel ja tunnistamisel, saab seda muutma hakata. Laagri eesmärk ongi dünaamikate nähtavaks tegemine ehk avada võimalused teha uusi valikuid ja valikute eest ka vastutuse võtmine. Vastutuse võtmise hetkel, võtad enda kätte ka oma elu juhtimise kõiges, mida elu sulle pakub.

Kogu laagri tegevus on terapeutilises võtmes, teadlikkus mängus, et tervendada sisemist last läbi täiskasvanud mina. Lisaks saad kõiki ideid ja mänge kasutada oma töös, lastega sügavama suhte loomiseks või perekonnas toimuva uurimiseks (iseseisvalt ja salaja ainult headel eesmärkidel). Kui tegeled inimestega, kel on erivajadused, siis laagris kasutatavad meetodid on sobivad nii analüüsiks kui ka teraapiaks samaaegselt. Oodatud on kõik, kes tunnevad, et sisemine laps vajaks tervendust ja täiskasvanud sina pole ammu mängida saanud.

– Laagris osalemise panus on 260€, millest 60€ tagastamatu broneeringutasu ja kindlustab koha laagris. Laagris osalejate arv on piiratud. – Tasuda saab nii arvega (eraisiku või ettevõttena) ja sularahas. Ka järelmaks on võimalik.
– Hind sisaldab: 3 ööd (voodipesu ja saunalina), 10 söögikorda (kohapeal valmistatud kodused ja tervislikud toidud), 3x sauna, kogu territooriumi kasutamist, kohvi, tee, joogivesi, kohvipauside nosimine, saunasnäkid, prinditud loengumaterjalid, Eurotase (European Transpersonal Assosiation) poolt tunnustatud tunnistust (tunnistus arvestatakse erakool Teadlik Mina õppeprogrammi lisatundidena juba koolis käivatele õpilastele ja on kehtiv ka neile, kes otsustavad tulevikus kooli õppima minna), vajalikud vahendid programmi tegevusteks (ilmselt mõni asi tuleb endal kaasa võtta – nt: käärid jmt ehk mis igas kodus olemas ja eraldi ostma ei pea).
– Osalema saab registreeruda aadressil: teraapia@minad.ee. Lisainfo saadan kõigile registreerujatele eraldi

Tule mängime teadlikult tervemaks iseendaks!

Laagrit loob ja viib läbi Jaana Saar – terapeut ja konstellöör
5200108 / Minad OÜ / Facebooki grupis „Minad“ saad olla toimuvaga kursis.

Registreeru osalema

  Kuupäev

  jaan. 25 - 28 2021
  Expired!

  Asukoht

  Algallika keskus
  Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa, 90115
  Veebileht
  http://www.algallika.ee/kohaletuleku-juhend/