s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Lühikursus eluolulistel teemadel – kolmes osas

Lühikursus eluolulistel teemadel – kolmes osas

Sellel lühikursusel käsitleme kolme väga aktuaalset teemat, mis ikka ja jälle pinnale kerkib. Need on kui vundamet kõikidele suhetele ning nende loomisele. 
Kursuse kutse on mõeldud neile, kes soovivad kiiret sisevaadet ning praktilist kogemust oma varjude, draamade ja piisavuse kohta. Kindlasti saad enda kohta iga kord midagi olulist teada. Teadlikuks saamine on esimene samm, et sättida suund sinna, mis vajab lahendamist.
Teemade olulisus on läbiv igas eluvaldkonnas. Nende tundma õppimine aitab parandada enese-, personali- ja muude suhete juhtimist väärikalt ja tõeliselt.
 
Minu eesmärk on ühendada igas oma töötoas, kursusel või koolitusel, erinevaid tõhusaid meetodeid selleks, et osaleja lahkub teadmistega, mida paljud eelistavad saladuseks jätta. Mina lobisen saladused välja, selgitan põhjalikult teemat ja vastan sinu küsimustele nii hästi kui tean ja oskan. Jagan ka oma isiklikke kogemusi ja „ämbreid“.
 
Kursuse hinnas sisalduvad lisamaterjalid, graafikud, jooniseid, kohvilaud ja kerge snäkk.
 
Kursuse curriculum:
– 5. august, 2021 kell 18:00 – 22:00 I kursuse osa teemal: Minu varjud.
Selle õhtu sisu on: kõigil inimestel on osad, mida ei märka, ei tunnista, eitatakse ja varjatakse kiivalt. Need osad võivad olla nii positiivsed kui ka negatiivsed. Kuigi isiksuse terviklikkuse seisukohalt, on need lihtsalt osad. Ühiskond, perekond, suguvõsa ja me ise, anname nendele osadele hinnangu. Selle tulemusel saavadki nad määratletud kas heade või halbadena. Lihtsalt nii on see vajalik, et siin maailmas toimida. Kuid kui sageli aetakse hea ja halb segamini ning samas kõiki osasid endis tunnistades, saame tegelikult tagasi oma jõu. Varjudes on varjul palju inimese potentsiaali ja ressurssi.
 
– 12. august, 2021 kell 18:00-22:00 II kursuse osa teemal: Minu draamad.
Selle õhtu sisu on: ohver – päästja – agressor dünaamikad. Kuidas ikka ja jälle märkamatult mängime neid ebameeldivaid mänge. Mis takistab välja astuda ja mis põhjusel on keeruline jääda kõrvalt vaatajaks? Millist rolli rohkem harrastan ja millist kõige enam endas eitan. Saad ülevaate kõigi kolme rolli kirjeldusest, et neid ära tunda ja teadlik valik teha. Mida sagedamini õpid välja astuma, seda kergem on juhtida oma isiklikku elu ja valikuid.
 
– 19. august, 2021 kell 18:00-22:00 III kursuse osa teemal: Ma pole piisav.
Mis see piisav üldse on? Väga palju inimesi tunneb end mitte piisavana. Kust see tuleb ja mis tunded selle all võiksid end varjata? Ma pole piisav, et rohkem raha teenida, ma pole piisav, et mulle kingitusi tehtaks, ma pole piisav, et mind armastataks – on tuttavad laused? Usun, et oskad siia veel nii mõnegi lisada. Vahest ei olda piisavad, et piinavat suhet lõpetada või lapsele „ ei“ öelda, isegi kui see on tema enda huvides. Mitte piisavana end tunda, on oluline millelegi väga suurele – millele? Räägin sellest kursusel.
 
– Kursuse hind eraldi õhtutel osaledes 3×45€.
– Kui registreerud osalema kõigil kolmel, on hind kokku 110€ (korraga tasudes). 
– Registreerida saab end juba kohe ja kuni kohtade täitumiseni. 
– Ootan sinu osalemissoovi aadressile: teraapia@minad.ee või registreeru lehe all oleva välja kaudu.
 
Kursust viib läbi Jaana Saar – rahvuvaheliselt sertifitseeritud keha- ja psühhoterapeut, struktuur-süsteemne konstellöör ehk süsteemsed fenomenoloogilised lahendused, Eestis ainuke psühhogenealoog, isiksuse arengu täiendkursuste looja ja koolitaja.

Registreeru osalema

  Kuupäev

  aug. 12 - 19 2021
  Expired!

  Time

  5.08 / 12.08 / 19.08
  18:00 - 22:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11