s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Kogemusseminar „Minu kehakuvand – selle alge ja väljendus.“

Kogemusseminar „Minu kehakuvand – selle alge ja väljendus.“

Milline on Sinu varjatud kehakuvand? Kas arvad, et see on alati üks ja see sama? Aga kas tead, et kuvandi kujunemine algab juba ennem sinu sündi? Mis tähendab seda, et kuvandialge on istutatud sügavale alateadvusesse ja on teatud võtetega võimalik nähtavale tuua ning teadlikult tuvastada.

Kui vaatad ennast peeglist, näed seal arenenud embrüo kuju ja struktuuri. Rakud, lihased, närvisüsteem ja emotsionaalne intelligentsus mäletab kujunemist aga mitte meel. Mistõttu inimene sageli ei ole isegi teadlik endale omastest impulssidest kehas. Alateadlikud kokkutõmbed, sirutused, pinge, lõtvumine kui reaktsioonid, mille kogemuse algus on üsas. Need on alati meele eelsed.

Küsimused mida seminaril uurime:

Kuidas oma algne kehakuvand tuvastada? Millised sisendid seda loovad? Kuidas ja kuhu see salvestub? Kuidas me areneme emast eraldi ja millal ikkagi tegelikult temaga ühineme? Millist mõju omavad ema kujutlused või ootused? Milline on esimene ühenduse katkemine? Ja palju muud põnevat, mis sellega seondub.

Seminari olemus:

Selle seminari sisuks on viia teadlikkus sügavamale kui meel, sügavamale kui teadlikult teame ja mäletame, sügavale kust kõik saab alguse – kehamällu. Kehakuvandi uurimine on reaktsioonide algpõhjuste tuvastamine ja viib lootekogemusse.

Kogu seminari jooksul toimub töö algse kehakuvandiga. Rakumälu, reaktsioonide ja kogemuste uurimine ja teadlikkusse toomine. Selle mõjutuste avastamine täiskasvanu kehatajus ning mis põhjustel see on just selline nagu on. Õnneks on võimalik seda modelleerida. Kuid alles siis, kui tuvastatud on oluline – algne kehakuvand ja mil moel see väljendub automaatsetes reaktsioonides.

Kehakuvandi uurimise töömeetodid:

Sinu enda keha, juhitud kujutlus, tajud, kontsentreeritud süsteemne meetod ehk konstellatsioon, seotud keha- ja isiksuseosade teraapiaga ning turvaline ja hoitud ruum.

Kellele mõeldud:

Seminari kogemus on avardav ja tervendav, isegi terapeutiline. Oodatud on absoluutselt kõik huvilised, kes soovivad tundma õppida oma kehakuvandit ning kuidas seda modelleerida. Eriti soovitatav neile, kes töötavad igapäevaselt inimestega – terapeudid, massöörid, konstellöörid jne. Ja kes Minade Kooli kursusel ei osale, kus käsitletakse sama teemat eraldi moodulina, kahe intensiivse päeva jooksul.

Seminari läbiviijad:

Yakir Elkayam Iisraelist (zoomis) ja Jaana Saar (kohapeal).

Yakir on sõltumatu õpetlane. Ta töötab igapäevaselt terapeudina Tel Avivis. Ja tema fookus on peamiselt kehakuvandi ja selle reaktsioonide algete tuvastamise ning modelleerimisega. Yakir on transpersonaalsete teadmiste ning taustaga inimene, kes omab laia vaadet inimesest ja tema olemusest. Vestlused Yakir´ga on viinud meid avardavate taipamiste ja erinevate teooriate ühisosade leidmiseni. Seetõttu soovingi selle teema tuua ka Sinuni, sest see on olnud oluline puuduv lüli kogu mu enda väljaõppest.  

Jaana kohta saab lugeda siit: https://minad.ee/minust/

Kehakuvandi seminari korraldusest:
 • Grupi suurus ainult 10 osalejat.
 • Seminar koosneb 4-st osast ja 1 kord nädalas. Liigume teemade kaupa ühest teise ja jätame aega integreerimiseks. Kokku on tegemist ühe tervikuga ja kogu grupp on koos algusest lõpuni.
 • Toimumise ajad: 8.02, 15.02, 22.02 ja 1.03. Algusega kell 18:00-21:00 (vajadusel kuni 22:00 – kui protsessid vajavad rohkem aega. Neid ei katkestata aja tõttu.  Seega varu tagavaraks 4h).
 • Osalemise eelduseks on avatud meel ja lubamine minna sügavale endasse.
 • Seminari hind on 160€ (4×40€).
 • Saab tasuda ka arvega. Palun anna mulle registreerumisel sellest teada, koos ettevõtte andmetega.
 • Registreeri end osalema all oleva vormi kaudu.

Registreeru osalema

  Kuupäev

  veebr. 08 2022 - märts 01 2022
  Expired!

  Time

  8.02 / 15.02 / 22.02 / 01.03
  18:00 - 21:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11