s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Konstellatsioonid Kiilis

Konstellatsioonid Kiilis

Tööde arv on täis. Ootan Sind esindama.
 
Alustasin transpersonaalse terapeudina töötamist üle 11-aasta tagasi ja aasta hiljem, avastasin ka konstellatsioonid. Algselt kasutasin seda rohkem iseenda jaoks ja eraseanssidel. Mida rohkem sellega tööd tegin ja meetodit õppisin, seda enam kogesin selle tõhusust ja võimalusi.
Täna on see lahutamatu osa igapäeva töös terapeudina. Pidevalt tegelen selles valdkonnas enda täiendamisega, algselt Eestis ja nüüdseks juba palju välismaiste õppejõudude ja professionaalide juures.
 
Mis on selles meetodis erilist? Minu jaoks on oluline see, kuidas saab nähtavaks mil moel ühe või teise inimesega seotud oleme. Kuidas esivanemate otsused, valikud ja elukogemused mõjutavad meid. Ja ka nende inimeste mõjutused, kellega sugulussidet ei ole kuid on meie eludega seotud. See meetod toob nähtavale (vähem või rohkem) reaalselt toimunud sündmused, suhted, inimesed ja kõik sellega seonduva.
 
Esindajaks olemisel ei ole mingeid eeldusi ega takistusi. Selleks ei pea kuidagi ette valmistuma. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda. Iga esindus toimub vaid sinu nõusolekul ja vabastatakse peale töö lõppu.
 
Isikliku töö tellija saab töö oma küsimusest/teemast/probleemist kuni läbi töö juhatatud ja hetke võimaliku lahenduseni. See ei tähenda, et kõik mured on ühe korraga lahendatud, sest see on üks väike osa tervikust. Oleme inimesed ja meil on vaja aega, et ükshaaval erinevaid muutusi ka integreerida. Seejärel saame liikuda järgmise teema juurde. Küll aga võib lahenduse suunas hakata elus liikuma ka muud asjad, kui üks oluline murekoht on lahti võetud ja nähtavaks tehtud ning lahendusele sobivas suunas liikuma saadud.
 
Kutsungi sind osalema 15.juulil, kell 18:00-22:00 Kiili, Lasteaia 11-1, Harjumaa Minade Stuudiosse konstellatsioonimeetodit kogema, tööde tellijaid toetama ja kui soovid, endalegi isiklik töö tellida.
– Parkimine: Kiili Rahvamaja taga suures parklas (Nabala tee 12 maja taga). Tule parkla poolt esimesse, 2.korruselisse majja, I trepikotta, esimene korrus, krt. 1.
– Osalemine esindajana: 20€ sularaha, kohapeal.
– Isiklik töö: 150€.
 
Õhtut viib läbi Jaana Saar –  üle 11 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.
Loe minu kohta lisa: www.minad.ee

Registreeru osalema

  Palun märgi:

  Kuupäev

  juuli 15 2024
  Expired!

  Time

  18:00 - 22:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11
  Kategooria