s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Jaana Saar konstellatsioonid Kiilis

Jaana Saar konstellatsioonid Kiilis

Vaba veel 3 isikliku töö koht. Registreerumine sündmuse all.
 
Alustasin transpersonaalse terapeudina töötamist 11-aasta tagasi ja sellest aasta hiljem, avastasin enda jaoks ka konstellatsioonimeetodi. Algselt kasutasin seda rohkem iseenda jaoks ja eraseanssidel. Mida rohkem sellega tööd tegin, seda enam kogesin meetodi tõhusust ja avatust. Täna on see juba lahutamatu osa minu igapäeva töös terapeudina. Kui kuulata/lugeda ka teiste kolleegide arvamusi, kes selle meetodini on jõudnud, siis suhteliselt ühine on kogemus, et see on hetkel väga sügavale viiv meetod.
 
Mis on selles nii erilist? Minu jaoks on see kuidas saab nähtavaks kõik, mil moel me ühe või teise inimesega seotud oleme. Kuidas esivanemate otsused, valikud ja elukogemused mõjutavad meid. Ja ka nende inimeste mõjutused, kellega sugulussidet ei ole kuid on meie eludega seotud. See meetod toob nähtavale (vähem või rohkem) reaalselt toimunud sündmused, suhted, inimesed ja kõik sellega seonduva.
 
Miks just Jaana Saar konstellatsioonid? Sest aastatega on kujunenud mul oma “käekiri”. Olles õppinud ja endiselt õppides erinevaid konstellatsiooni ja terapeutilisi tehnikaid, siis sellises konstellatsioonivormis kasutan neid vastavalt vajadusele ning neid omavahel kombineerides. Bert Hellinger, selle meetodi looja ja arendaja, jõudis konstellatsioonipaigutusteni läbi erinevaid teid
ning pidevalt avardus, muutus ja kohandus koos meetodiga. See on endiselt arenev valdkond ja uusi konstellatsiooni tehnikaid ning formaate tekib juurde.
 
Esindajaks olemisel ei ole mingeid eeldusi ega takistusi. Selleks ei pea kuidagi ette ennast valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda. Iga esindus toimub vaid sinu nõusolekul ja vabastatakse peale töö lõppu.
 
Isikliku töö tellija saab töö oma küsimusest/teemast/probleemist kuni läbi töö juhatatud võimaliku lahenduseni. See ei tähenda, et kõik mured on ühe korraga lahendatud, sest see on üks väike osa tervikust nimega Sinu Elu, Elu üldse. Oleme inimesed ja meil on vaja aega ükshaaval erinevaid muutusi ka integreerida, et liikuda järgmise teema lahendamise juurde. Küll aga võib lahenduse suunas hakata elus liikuma ka muud asjad, kui üks oluline murekoht on lahti võetud ja nähtavaks tehtud ning lahendusele sobivas suunas liikuma saadud.
 
Kutsungi sind osalema 13. ja 27. novembril, kell 18:00-22:00 Kiili, Lasteaia 11-1, Harjumaa Minade Stuudiosse konstellatsioonimeetodit kogema, tööde tellijaid toetama ja kui soovid, endalegi isiklik töö tellida.
– Parkimine: Kiili Rahvamaja taga suures parklas (Nabala tee 12 maja taga). Tule parkla poolt esimesse, 2.korruselisse majja, I trepikotta, esimene korrus, krt. 1.
– Osalemine esindajana: 20€ sularaha, kohapeal.
– Isiklik töö: 150€.
 
Õhtut viib läbi Jaana Saar –  11 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.
Loe minu kohta lisa: www.minad.ee

Registreeru osalema

  Palun märgi:

  Kuupäev

  nov. 27 2023
  Expired!

  Time

  18:00 - 22:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11
  Kategooria