s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Jaana Saar konstellatsioonid Kiilis

Jaana Saar konstellatsioonid Kiilis

Alustasin transpersonaalse terapeudina töötamist pea 10-aastat tagasi ja sellest aasta hiljem, avastasin enda jaoks ka konstellatsioonimeetodi. Algselt kasutasin seda rohkem iseenda jaoks ja veidi ka erinevates töötubades. Mida rohkem sellega tööd tegin, seda enam kogesin selle meetodi tõhusust ja avatust. Täna on see juba lahutamatu osa minu igapäeva töös terapeudina. Kui kuulata/lugeda ka teiste kolleegide arvamusi, kes selle meetodini on samuti jõudnud, siis suhteliselt ühine on kogemus, et see on hetkel efektiivseim meetod.
 
Mis on selles nii erilist? Minu jaoks on see kuidas saab nähtavaks kõik, mil moel me ühe või teise inimesega seotud oleme. Kuidas esivanemate otsused, valikud ja elukogemused mõjutavad ka meid. Ka nende inimeste mõjutused, kellega sugulussidet ei ole kuid on meie eludega seotud. See meetod teeb nähtavaks reaalselt toimunud sündmused, suhted, inimesed ja kõik sellega seonduva. Inimesed, kes on meetodiga kokku puutunud esindajana või tellinud isikliku töö, kinnitavad seda. Kahjuks on seda kõike suhteliselt keeruline tekstina või jutuna edasi anda, sest see on niivõrd kogemusele baseeruv. Ainuke viis selles veenduda, on osaleda mõnes konstellatsiooni töötoas ja lasta ennast üllatada.
 
Miks just Jaana Saar konstellatsioonid? Sest aastatega on kujunenud mul oma “käekiri” ja olles õppinud palju erinevaid terapeutilisi tehnikaid ning võtteid kasutama, siis sellises konstellatsioonivormis kasutan neid vastavalt vajadusele ning neid omavahel miksides. See ei ole vale ega ka ainuõige, see lihtsalt toimib ning olen saanud toetust mitmetelt oma õpetajatelt ning koolitajatelt. Bert Hellinger, kes selle meetodi looja ja arendaja on, jõudis konstellatsioonimeetodini läbi psühhodraama ning pidevalt laiendas erinevaid võimalusi kuidas meetod toimib ka siis, kui seda juhtida teadlikult ja erinevaid võtteid või formaate kasutades. See on endiselt arenev valdkond ja uusi konstellatsiooni tehnikaid ning formaate tekib pidevalt juurde.
 
Esindajaks olemisel ei ole mingeid eeldusi ega takistusi. Selleks ei pea kuidagi ette ennast valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda. Iga esindus toimub vaid sinu nõusolekul ja alati vabastatakse peale töö lõppu. See on väga oluline ja ma jälgin seda kindlakäeliselt.
 
Isikliku töö tellija saab töö oma küsimusest/teemast/probleemist kuni lahenduseni. See ei tähenda, et kõik mured on ühe tööga lahendatud, sest see lihtsalt ei käi nii. Oleme ju siiski inimesed ja meil on vaja aega ükshaaval erinevaid muutusi ka integreerida, et liikuda järgmise teema lahendamise juurde. Küll aga võib lahenduse suunas hakata elus liikuma ka muud asjad, kui üks oluline murekoht on lahti võetud ja nähtavaks tehtud ning lahendusele sobivas suunas kokkupandud ning lõpule viidud.
 
Konstellatsioonimaailmas on kõik võimalik ja imed on tavapärane ning normaalne nähtus.
 
Kutsungi sind osalema 22.august kell 18:00-22:00 Kiili, Lasteaia 11-1, Harjumaa uude Minade Stuudiosse konstellatsioonimeetodit kogema, tööde tellijaid toetama ja kui soovid, endalegi isiklik töö tellida. 
– Parkimine: Kiili Rahvamaja taga suures parklas (garaažide kompleksi ja Rahvamaja vahel). Tule parkla poolt esimesse trepikotta, esimene korrus, krt. 1.)
 
– Osalemine esindajana: 20€ sularaha, kohapeal.
– Isiklik töö: 120€
 
Õhtut viib läbi Jaana Saar –  10 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.
Loe minu kohta lisa: www.minad.ee

Registreeru osalema

  Palun märgi:

  Kuupäev

  aug. 22 2022
  Expired!

  Time

  18:00 - 22:00

  Asukoht

  Minade Stuudio
  Kiili, Lasteaia 11
  Kategooria