s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Avaleht Events Kogemusseminar “TuumMina ja TeadmisteVäli”

Kogemusseminar “TuumMina ja TeadmisteVäli”

 
Inimestena oleme sageli lapsepõlves kogenud erinevaid raskusi ja traumaatilisi kogemusi. Saanud haiget ja loonud endale alateadlikud kaitsestrateegiad, et sellist valu mitte kunagi enam kogeda. Paraku ei ole täiskasvanuna need strateegiad enam kuigi tõhusad. Vastupidi, nad loovad meile kannatust üha juurde, hoides meid eemal igatsetud armastuse, rõõmu ja ühenduses olemise tundest.
 
Käesoleva kogemusseminari käigus toome osalejateni erinevad uued lähenemised, mis aitavad lihtsalt ja tõhusalt viia meid kontakti oma kannatuste algpõhjustega, nähtavale tuua oma aja ära elanud kaitsestrateegiad ja juhatada meid lahenduste suunas. Selle käigus saab igaüks liikuda enda jaoks kergemasse ja helgemasse kohta.
 
Kogemusseminari rõhk on kogemisel. Eesmärk on luua ruum, kus osaleja saab tunda, teadvustada ja liikuda terviklikuma iseenda suunas ehk TuumMina´sse. Selleks kasutame nii uusi kui vanu TeadmisteVälja tehnikaid ehk otseteid.
 
Sisu kokku panemiseks oleme saanud palju inspiratsiooni oma pikaajalisest tööst teraapiaklientidega ja 2022 Rahvusvaheliselt Konstellatsioonikonverentsilt, mis avas uksed tööriistadele, mis oma lihtsuses on rabavad ja tabavad. Kasutame seminari käigus konstellatsioonimeetodit, tunnetuslikke harjutusi, kehatööd ja seome selle kõik kokku üheks tervikuks läbi jooniste ja lühikeste teoreetiliste selgituste. Seminar saab olema lõbus ja samas praktiline avastusretk iseendasse.

Seminari teemad:

 • Meie haavad ja kaitsestrateegiad – kuidas tuvastada, kust tulevad, praktilised harjutused;
 • Mis on traumapilv, draamasõltuvus, draamakolmnurk – joonised ja kogemuslik praktika,;
 • Piirid: mina ja teine. Millele ma saan öelda EI ja millele JAH? – õigused ja lojaalsused süsteemis, praktiline töö;
 • Trauma- ja arenguväli – kuidas traumaväljast väljatulemise musklit treenida, praktika;
 • Vabaduse Seadused ja TuumMina – skeem, olulisus, treening ja kogemine;
 • Kireteadvus ja Evolutsiooniline Jõud – ühendumise praktikad.

Tule ja avasta iseenda imeline ning mitmekülgne sisemaailm!

Praktiline info:

 • Toimumisaeg: 20.jaanuaril kell 15:00-20:00 ja 21.jaanuaril kell 11:00-16:00
 • Toimumiskoht: Studio Mind Z (asukohajuhised www.mindz.ee), Telliskivi 57, Tallinn
 • Osalemisinvesteering: 180€
 • Tasumine kohapeal sularahas või arvega (registreerumisel anna palun teada, kellele arve esitada).
 • Registreerimine all oleva lingi kaudu või teraapia@minad.ee

Kogemusseminari viivad läbi:

Jaana Saar10 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (Süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.

Kristel Rannamees – Sertifitseeritud organisatsiooni, struktuurne- ja perekonstellöör aastast 2013 (Süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). 15 aastase kogemusega psühholoogiline nõustaja, Imago paariterapeut ja psühholoogiasuuna koolitustreener, konstellatsiooni teemaliste laagrite, loengusarjade looja ja läbiviija, NLP-praktik.

Registreeru osalema

  • 00

   days

  • 00

   hours

  • 00

   minutes

  • 00

   seconds

  Kuupäev

  jaan. 20 - 21 2023

  Time

  20.01 15:00-20:00 ja 21.01 11:00-16:00
  15:00 - 16:00

  Asukoht

  Studio Mind Z
  Telliskivi 57, Tallinn
  Veebileht
  http://www.mindz.ee
  Kategooria